توانمندی ها

 • تولید و تأمین :

  انواع قطعات ریلی، نفت و گاز، خودرویی، نیروگاهی و نظامی از جمله توانمندی های شرکت یارکو می باشد. در این میان، فورج قطعاتی که متحرک بوده و گرید وزنی دقیق دارند، بسیار دشوارتر از سایر قطعات بوده و نیازمند تکنولوژی، دانش ویژه و استانداردهای سخت گیرانه می باشد، از جمله شاتون موتور خودرو که تولید آن از توانمندی های تخصصی این شرکت بوده و در حال حاضر با اندازه های دقیق ابعادی و وزنی مطابق با استانداردهای فورج مربوطه در حال تولید است.

  • طراحی و مهندسی :

  تدوین فرآیندهای تولید و کنترلی، طراحی انواع قالب ها و ابزارآلات لازم و ارتقاء و بروز رسانی تجهیزات و ماشین آلات، از جمله وظایف متخصصان واحد طراحی و مهندسی می باشد. این واحد از کادر مجرب و برخوردار از دانش لازم در زمینه های فورجینگ، متالوژی، قالب سازی، اتوماسیون، کنترل و مکانیک تشکیل گردیده است و توانایی طراحی و اجرای خطوط تولید قطعات به روش فورج را دارا می باشد.

  • ماشین آلات و تجهیزات :

  شرکت یارکو با برخورداری از دستگاه های تمام اتوماتیک و رباتیک و با کاهش دخالت اپراتور، سرعت تولید و کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده است. بهره گیری از تکنولوژی های بروز از جمله کوره القایی فورج تمام اتوماتیک، دستگاه پیش فرم تمام اتوماتیک و همر هیدرولیک با قابلیت برنامه ریزی، توانایی تولید شاتون با بالاترین کیفیت و دقت در تولید با تعداد بالا را برای ما فراهم نموده است.

  • کیفیت:

  شرکت یارکو جهت رسیدن به استاندارد مطلوب، از بروزترین تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی بهره می برد. این تجهیزات در زمینه های کالیبراسیون، آزمون های مکانیکی و متالوگرافی، مترولوژی و ترک یابی صددرصد محصولات به کار گرفته می شوند.